مجموعه عینک زیما لوکس

این مجموعه با سابقه بیست و پنج ساله در زمینه واردات، خرید و فروش کلیه محصولات عینک و اپتیکی از جمله عدسی های عینک، لنز های سخت، نرم و کادری مجرب و باتجربه نسبت به این کالای خاص با دورنمایی روشن سعی بر این دارد مجموعه ای کامل بامحصولات اورجینال و با کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

زیمالوکس با در نظر گرفتن سلامت چشمان که از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و با تلفیق از مد روز و زیبایی همزمان با سلامتی چشمان در تلاش است سلامتی، زیبایی و به روز بودن را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

این مجموعه با اولویت قرار دادن رضایت مشتریان مبتکر راه هایی جدید در جهت این امر مهم می باشد.

در سطر های زیر به بررسی راه های خلاقانه این مجموعه برای رفاه حال مشترین می پردازیم.

۱- با توجه به نامشخص بودن سیستم گارانتی کالا در ایران زیمالوکس بر آن است کلیه محصولات خود را با گارانتی ۱۲ ماهه و خدمات دائمی به مشتریان ارائه دهد و حتی در بسیاری از موارد فروش کالا با تضمین تعویض بدون قید و شرط صورت می پذیرد.

در موارد دیگر کالای مربوطه به هر دلیلی دچار رنگ پریدگی، افت کیفیت و دچار ترک هایی در عینک های کائوچویی شوند بدون قید و شرط قطعات معیوب تعویض و ترمیم می گردد.

۲- مورد جالب توجه دیگر در خدمات سرویس فعال تست پنجاه عینک می باشد، که در این مورد پنجاه عدد عینک به صورت رایگان توسط کارشناس باتجربه درب منزل مشتری ارسال و مشتری می تواند از این تعداد محصول کالای خود را انتخاب کند و دیگر نیاز به مراجعه حضوری نداشته باشد.

نکته : شما می توانید با تماس به شماره های پشتیبانی و ارتباط با کارشناس مربوطه عینک های خود را انتخاب کنید (مخصوص شهر تهران)

جهت رفاه حال مشتریان  مجموعه زیمالوکس اتاق معاینه چشم نیز برای بینایی سنجی و مسائل مربوط به دید مشتری را توسط اپتومتریست مجرب و حرفه ای به صورت رایگان مورد تست قرار دهد تا مریض از سلامت یا ضعف چشمان خود به صورت کامل با خبر شود.

۴- زیمالوکس خدمات ویژه ای برای سالمندان عزیز در نظر دارد تا با حمل و نقل رایگان به کیلینیک زیمالوکس , ایشان بتوانند بدون درد سر و با سرویس رایگان این مجموعه مراجعه کرده و کلیه موارد مریوط به چشم و عینک به ایشان ارائه گردد.

۵- این مجموعه دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و اتحادیه خریداران و فروشندگان عینک می باشد.

انتخاب محصولات ما طراحی شده و وارد شده از سراسر جهان است. این که آیا از دانمارک یا ژاپن، برخی از این موارد هرگز در ایالات متحده قرار نگرفته اند. علاوه بر این، ما توزیع کننده منحصر به فرد آمریکای شمالی برای تعدادی از مارک های موجود در فروشگاه ما هستیم.

چرا ما ...؟

با گارانتی معتبر

کالای اصل

به سراسر کشور

ارسال رایگان

تا سه روز

تعویض رایگان

ZIMALUX

تهران، خیابان شهید علیرضا بازدار، خیابان شهید دکترباهنر، پلاک ۹۸، طبقه اول، واحد شرقی

خبرنامه

از جدیدترین اخبار و تخفیف های ما مطلع شوید!

کپی رایت © 2024 زیما لوکس – تمامی حقوق محفوظ است.

بستن

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید